Yatırım Portföyü
ANA SAYFA
Menu

Smartface: Stratejik Mobil Dönüşüm Rehberliği

Osman Çelik

 

Smartface, şirketlerin mobil dönüşüm yolculuğunda başarıya ulaşmaları için en yakın çalışma ortağı olmayı hedefleyen, mobil dönüşüm için bulutta kurumsal mobilite üzerine odaklanan, AR-GE merkezi İstanbul’da, genel merkezi de ABD’de olan bir mobil teknoloji firmasıdır.

• Stratejik Mobil Dönüşüm Rehberliği: Mobil dönüşümü hızlandırmak için üst seviye stratejik rehberlik ve danışmanlık hizmetleri ile başlanır. Bu hizmetler, dönüşüm sürecinde yol haritasının çıkartılmasını ve devamlılığının sağlanmasını kapsamaktadır.

• Mobilite Süreçleri Profesyonel ve Teknik Hizmetler: Kurumların mobil süreçleri içselleştirebilmesi için, teknik müşteri yöneticisi ile her tür mobil proje ve süreç için danışmanlık desteği ve teknik destek sağlanmaktadır.

• Doğru Altyapı ve Araçların Sağlanması: Son aşamada ise, tümüyle bulut üzerinde %300 verimlilik sağlayan entegre araçlar ile uygulamalar geliştirilebilmesi, bu uygulamaların yaşam döngülerinin (Development, Testing, Deployment, Distribution, Management) uçtan uca yönetilebilmesi amacıyla alanında en iyi kurumsal mobilite araçları sağlanmaktadır.

Ekip

Osman Çelik

Kurucu Ortak & Genel Müdür

    • BSc., Anadolu Üniversitesi, İşletme
    • Ön Lisans, Yıldız Teknik Üniversitesi, Bilgisayar Programcılığı